ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Η Οργανωτική Επιτροπή του συνεδρίου «Ο Ιάκωβος Καµπανέλλης στον 21ο αιώνα» απευθύνει ανοιχτό κάλεσµα για τον σχεδιασµό του επικοινωνιακού υλικού της διοργάνωσης σε όλους τους φοιτητές του Τµήµατος – προπτυχιακούς, µεταπτυχιακούς και υποψήφιους διδάκτορες.

Οι ενδιαφερόµενοι καλούνται να εµπνευστούν από τη µορφή, το έργο και την απήχηση της προσωπικότητας του Ιάκωβου Καµπανέλλη και να δηµιουργήσουν ελεύθερα ένα έργο µε την τεχνική, τα υλικά και το µέγεθος της επιλογής τους (ζωγραφική, κολάζ, σχέδιο, σκίτσο, µικτή τεχνική), το οποίο θα αξιοποιηθεί για την επικοινωνία του συνεδρίου.

Η Επιτροπή θα επιλέξει ένα ή περισσότερα έργα για την αφίσα και τις λοιπές ανάγκες της διοργάνωσης (banner, πρόγραµµα, τόµος πρακτικών κτλ.), ενώ το σύνολο των συµµετοχών θα παρουσιαστεί στο κοινό στο πλαίσιο του συνεδρίου.

Για τη συµµετοχή σας ενηµερώνετε µε email την Οργανωτική Επιτροπή στο postgrad.conf.theatre.ekpa@gmail.com. Το έργο είτε αποστέλλεται µε το ίδιο email ως ηλεκτρονικό συνηµµένο, είτε παραδίδεται ιδιοχείρως στη Γραµµατεία του Τµήµατος (3ος όροφος), υπόψη κυρίου Νιαβή, καθηµερινά έως τις 2 µ.µ. Προθεσµία αποστολής/παράδοσης του υλικού: 20 Ιουλίου 2022.