ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΑ

ΕΩΣ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ Η ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Έως 15 Ιανουαρίου η αξιολόγηση μαθημάτων

Αγαπητές φοιτήτριες και αγαπητοί φοιτητές,

στα μαθήματα του πανεπιστημίου προς το τέλος του εξαμήνου οι φοιτητές συμπληρώνουν ηλεκτρονικά ερωτηματολόγια για την αξιολόγηση των μαθημάτων. Για τον σκοπό αυτό έχει ετοιμαστεί ένα νέο πρότυπο από το Τμήμα μας, βασισμένο στις ανάγκες του. Αυτή την περίοδο έχουν ενεργοποιηθεί τα ερωτηματολόγια των μαθημάτων. Δικαίωμα συμμετοχής έχετε μόνο στα ερωτηματολόγια των μαθημάτων που έχετε δηλώσει.

Η συμπλήρωση του εμπιστευτικού αυτού ερωτηματολογίου είναι πολύ σημαντική. Το ηλεκτρονικό ερωτηματολόγιο σας δίνει την ευκαιρία να αποτυπωθεί η γνώμη σας. Οι αξιολογήσεις μαθημάτων συγκεντρώνουν πολύτιμες πληροφορίες που μπορούν να βοηθήσουν τους διδάσκοντες να βελτιώσουν τον σχεδιασμό και την ανάπτυξη του μαθήματος. Γι’ αυτόν τον λόγο όσο μεγαλύτερος είναι ο αριθμός συμμετοχής τόσο πιο χρήσιμα και ουσιαστικά είναι τα αποτελέσματα.

Επισημαίνεται δε ότι το ερωτηματολόγιο είναι απολύτως ανώνυμο. Ιδιαίτερη αξία έχουν τα σχόλια που μπορείτε να συμπεριλάβετε στο τέλος του ερωτηματολογίου.

Προσοχή τα ερωτηματολόγια του Τμήματος θα μείνουν ανοικτά μέχρι 16 Iανουαρίου 2021.

Πώς εισέρχομαι στην πλατφόρμα;
Η πρόσβαση γίνεται με όνομα χρήστη-κωδικό.

Σύνδεσμος ερωτηματολογίου