Αρχική » Προβολή ανακοίνωσης

Προβολή ανακοίνωσης

Ανακοινώσεις σχετικά με την πρακτική άσκηση ακ. έτους 2020-21

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η εταιρεία Λυκόφως αναζητά φοιτητές που θέλουν να κάνουν την πρακτική τους άσκηση στο θέατρο, για ανάγκες του θεάτρου Κυκλάδων σε θέσεις ταξιθεσίας, υποδοχής και φροντιστηρίου.

Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι  όπως αποστείλετε ένα πλήρες βιογραφικό με τα στοιχεία σας στο emailolga@lykofos.org

Για την εταιρεία Λυκόφως

Αξιωτάκη Λίνα

--------------

AΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΣΤΟ "ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΗΣ ΘΕΑΤΡΟ"

Το "Από Μηχανής Θέατρο" δίνει την δυνατότητα πρακτικής άσκησης σε φοιτητές/τριες που ενδιαφέρονται για θέματα του αντικειμένου τους.

Οι θέσεις για πρακτική άσκηση θα καλύψουν τομείς βοηθητικού προσωπικού. Οι φοιτητές θα απασχοληθούν ως βοηθοί σκηνοθέτες, βοηθοί παραγωγής, βοηθητικό προσωπικό στην λειτουργία του θεάτρου, και θα έχουν την δυνατότητα να παρακολουθήσουν όλη την παραγωγή μιας θεατρικής παράστασης.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με το θέατρο στο apomixanis.theatro[at]gmail[dot]com και στο 2105232097.